Zula Bedava Çarlar 2019

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlerle Zula Bedava Çarlar listesi paylaşacağız.  Bu listedeki hesaplardan biri ile siz de kolaylıkla Zula oyununa girebilirsiniz. Zula %87 oranında Google kullanıcısının beğendiği bir oyundur. Ayrıca neredeyse tüm işletim sistemleri ile uyumlu bir oyundur. Bu nedenle iyi bir internet bağlantısına sahipseniz sorunsuz bir şekilde Zula oynayabilirsiniz.

Zula Nasıl Bir Oyundur?

Zula Türk yazılımcıların geliştirdiği fps türündeki ilk milli bir oyundur. Bu oyunu online olarak bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.  Ülkemizde farklı yaş gruplarından çok sayıda oyun sever Zula’yı severek oynamaktadır.  Ayrıca ülkemiz dışında ilk defa Brezilya’da da yayınlanmıştır.

Bu oyunun temelinde aksiyon, savaş ve silahlar vardır. Oyun içerisinde ülkemizin tanınan mekanlarının bulunması oyuna olan ilgiyi artırmıştır. Oyunu oynarken sıkça tanıdık mekanlar görebilirsiniz.  Bunun yanında oyun karakterlerinin isimleri de Türkçe isimlere sahiptir.  Demir Erez, Şahin Kılıç, Eşref Dayı gibi karakterler oyun içerisinde yer almaktadır. Bu karakterlerin her birinin ayrı bir Zula takımına katılma hikayesi vardır. Zula’nın ortaya çıkması Türkiye’nin uzun yıllar boyunca yabancı istihbarat servislerinin kötü oyunlarına maruz kalması sonucu olmuştur. Bu istihbarat servislerinin oyunlarına son vermek isteyen Bordo Bereliler ’den Demir Erez, onların içerisine sızmakla görevlendirildi.  Başarılı görevlerden sonra kimliği açığa çıkan Demir Erez açık hedef haline geldi. Düğünü basılan Demir sevdiklerinin öldürülmesi üzerine intikam almak için harekete geçti ve Zula takımı böyle kuruldu.

Zula Süper Lig ve Rekabet Turnuvası Nedir?

Yakın zamanda en iyi Zula oyuncularından oluşan takımlarla turnuvalar düzenlenmeye başlamıştır. Zula Süper Lig’e Türkiye’nin en iyi 12 takımı davet edilmektedir. Bu takımlar içerisine Rekabet Turnuvası’nda yükselen takımlar da dahil olabilir. Bir sezonu yaklaşık 2 ay süren bu ligin kazanan takımlarına yüklü para ödülü verilmektedir. Turnuva başvuru formu açıldığı zaman yaklaşık 500’e yakın takımın başvurusu kabul edilir. Takımlar tekli eleme yoluyla birbirlerini yenerek süper ligde rekabet turnuvasında yükselmeye çalışırlar. Her bir grupta ilk 16’ya kalan takım para ödülü kazanır. Zula Süper Lig’e katılmak için oyuncuların 15 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bu yaştaki oyuncuların para ödülü alabilmesi için yasal veli iznine ihtiyaçları vardır. Ancak 18 yaş ve üzerindeki oyuncular için herhangi bir sınırlama yoktur. Turnuvalara ne zaman başvuru yapabileceğinizi Zula sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Zula Bedava Çarlar

Sitemizde paylaşılan Zula bedava çarlar listesi sürekli güncelleneceği için sitemizi takipte kalınız. Bu listede paylaşılan Zula bedava çarlar daha önce bu oyunu oynamış kişilerin hesaplarından oluşmaktadır. Bu hesaplar içerisinde oyunda ciddi ilerleme kat etmiş kişilerin hesapları da bulunabilir. Böylece siz de oyuna güçlü bir şekilde giriş yapabilirsiniz.  Zula bedava çarlar listesinden herhangi bir hesap aldığınızda lütfen yorumlar kısmına yazarak biz site yöneticilerini ve hesap almak isteyen diğer arkadaşları bilgilendiriniz.  İyi eğlenceler dileriz!

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. efe dedi ki:

  bana gönderin zalı olun mümkünse 30 lvl üstü

 2. prooo dedi ki:

  abi bana güzel efsolu çar versene ya

 3. Talha dedi ki:

  Joygame Benim çarım var ByKaptannBy ona og dövmesi yada çok iyi eyşalar gönderir misin ? Çok Severek Oynuyorum.

 4. yhancertr dedi ki:

  25 haziran salı gecenin bu saatinde sitenizdeyim.bunun gibi birçok site facebook sayfası blog youtube kanlı na msj bıraktım ve hiçbirisi dönüş yapmadı.40 lwl üstü verirseniz sevinirim . lütfen siz dönüş yapın iletişim : yhancertr@gmail.com

 5. kerem dedi ki:

  abi bana bitane artılı lütfen

 6. İsmet dedi ki:

  alamadım