Yük Lifti Ne İşe Yarar?

İstanbul’da kurulan Miles Şirketler Grubu, tam 30 yıldır hız kesmeden müşterileri için deneyimli personel kadrosu ile çalışmalarını sunmaya devam eden firmaların başında gelir. Kalitemizden asla vazgeçmeden ilk günden bu yana kadar tüm müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler incelenecek olduğu zaman;

 1. Yük lifti
 2. Makaslı platform
 3. Engelli platform
 4. Kamyon kuyruk lifti
 5. Hidrolik rampa
 6. Araç içi lift
 7. Sepetli vinç
 8. Tünel bakım aracı
 9. Araç çekicileri
 10. Mobil LED ekran aracı

Firmamızda bulunan ISO 9001: 2015 sertifikası sayesinde, yük lift servisleri kapsamında biri birinden farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Bu güne kadar sunduğumuz hizmet servisleri arasında;

 1. Standart Yük Lifti
 2. Compact Yük Lifti
 3. Otopark Araç Asansörü

Kısmı ön plana çıkıyor. Eğer sizler de bizlerden gerekli anlarda destek almak isterseniz sunduğumuz uygun fiyatlar için iletişime geçebilir ve dilediğiniz an kaliteli hizmetlerden yardım alabilirsiniz.

Standart Yük Lifti

Standart yük lifti hizmetleri işlemleri yapılacak nesnelerin ağırlıkları ile ayarlanarak yapılır. Eğer taşınma hizmetleri sunulacak ürünlerin ağırlıkları 500 ila 1200 kg arasında olursa standart yük lifi ile taşınır. Kaliteli ve ekonomik olarak müşterilerimiz için sunulan çözüm yöntemleri sırasında minimal bir yapı sunarak kimsenin sorun yaşamasına izin vermeyiz. Genel olarak market işletmeleri ile endüstri alanlarında hizmetlerimiz dikkatleri çeker. Bu süreçler içerisinde ek olarak bir makine kullanımı da söz konusu olmaz.

Avrupa makine direktiflerine uygun bir şekilde üretimleri yapılan makinelerimiz bir yandan da CE sertifikasına sahip olarak yer alıyor.

Otopark Araç Asansörü

 Firmamız tarafından bu güne kadar sunulan araç yük lifti hizmetleri, otomobil araçlardaki farklı katlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde taşınma hizmetleri sunar. En çok da katlı olan otoparklardaki alanlara çözüm önerileri sunulur. Sistem tarafından 12 metrelik alana kadar farklı destekler sunulur. Maliyet açısından bakılacak olduğu zaman diğer otomobil kaldırma opsiyon durumlarına göre daha düşük ücretler ile yer alır. içerilerinde genel olarak tespit sistemleri yer alıyor olması ile bilinir.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Yük Lifti Ne İşe Yarar? için yorumda bulun

  Yük Lifti Ne İşe Yarar? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yük Lifti Ne İşe Yarar? için ilk yorumu yapabilirsin.