Yaani Arama Motoru Artık Web’de! Yaani Nedir?

reklam alanı

Türkiye’nin arama motoru sloganı ile piyasaya çıkan, ilk başta sadece uygulama olarak kullanıcılarına hizmet veren yaani arama motoru , artık web üzerinden de hizmet vermeye başladı.  Çıktığı ilk günden bu güne kadar hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine ulaşan yaani arama motoru, web üzerinden hizmet vermeye başlayarak adeta diğer arama motorlarına piyasada artık bende bir oyuncuyum mesajı veriyor.

Yerli mühendisler tarafından geliştirilen web sürümü ile ilgili haberi Türkcell Genel Müdürü Kaan TERZİOĞLU twitter  hesabından paylaşım yaparak duyurdu.yaani arama motoru

Arama yapıldıkça kendini geliştirecek şekilde tasarlanan yaani, Türkçe dil bilgisine ve yapısına en uygun arama motoru olarak lanse ediliyor.  Yaani, kullanıcılar arama yaptıkça bilgi topluyor ve bilgiler ışığında daha sağlıklı sonuçlar elde ediliyor.

Ekim 2017 tarihinde tanıtılan yaani arama motoru kısa bir zaman diliminde oldukça güzel indirme sonuçları elde ettiğini söyleyebiliriz. Elbette bu kadar kısa bir zaman dilimi içerisinde bu kadar geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmasında arkasında Türkcell gibi bir firmanın olmasının payı çok büyüktür.

Yaani arama moturunun web sürüm üzerinden arama yapmak için www.yaani.com.tr adresinden giriş yapabilirsiniz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yaani arama motoru Yaani Arama Motoru Artık Web’de! Yaani Nedir? için yorumda bulun

    Yaani Arama Motoru Artık Web’de! Yaani Nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yaani Arama Motoru Artık Web’de! Yaani Nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.