Wolfteam Bedava Çarlar

Bu yazımızda sizlere Wolfteam bedava çarlar listesi paylaşacağız. Bu sayede siz de kolaylıkla Wolfteam bedava çarlardan birine sahip olarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Farklı yaş gruplarından çok sayıda insan severek Wolfteam oynamaktadır. Bu oyun kullanıcıları çok oyunculu online olarak oyunu oynama imkanı bulmaktadır. Bu da oyuncular arasındaki rekabeti artırmaktadır.

Wolfteam’in Kısa Hikayesi

Bilim adamları yakın zamanda insanlar üzerinde araştırma yaparken DNA’ları kurtlar ile benzer özellikler gösteren insanların varlığına rastladı. Bu insanlar üst düzey fiziksel performans gösterseler de, normal insanlardan daha az yaşamaktaydılar. Onların tedavisi için Epoxyn adlı bir ilaç geliştiren bilim adamları, bu ilaçla zıt etki gösteren Anti-Epoxy’i de buldular. Bu ilacı gizli saklı Fransız Ordusu’na sattılar ve onlar da Wolfteam adını verdikleri güçlü bir takım kurdular. Bu takımı buldukları özel birliklerle destekleyen Fransız’lar Wolfteam’i gün geçtikçe daha da güçlendirdi. Wolfteam’a girmek için fiziksel testi başarıyla geçmek ve anti-epoxyn adlı ilaca uyumlu olmak yeterliydi. Zamanla dünya çapında rakip tanımaz bir takımın parçası olmak isteyen herkes Wolfteam’in bir parçası olmak istedi.

Wofteam Nasıl Bir Oyundur?

Wolfteam kurt adam ve insan olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun içerisindeki herhangi bir karşılaşmada oyuncuların bir taraf seçmesi istenmektedir. Bu aşamada insan ya da kurtların tarafını seçebilirsiniz.
Wolfteam oyunu içerisinde ölüm oyunu, kurt avı, işgal modu, uyku modu, yıkım ve bayrak kapma gibi modlar bulunmaktadır. Kullanıcıların oynadığı modlara göre oyunun amacı da değişmektedir. Oyun içerisinde birçok harita da bulunmaktadır. Oyunda başarılı olmak tecrübe, taktik ve takım becerisine bağlıdır.

Wolfteam oyununda insanlara ve kurt adamlara özel eşyalar satın alabilirsiniz. Bu eşyaları oyuna gerçek para yatırarak alabileceğiniz gibi, oyun parası ile de alabilirsiniz. Yüksek oyun parasına sahip olan oyuncular bu sayede karakterlerini çok güçlü hale getirebilirler. Siz de oyun içerisinde güçlü olmak isterseniz Wolfteam bedava çarlar listesinden bir hesap seçebilir, oyunu yüklü oyun paraları ile oynayabilirsiniz.

Wofteam Bedava Çarlar

Sitemizde paylaşılan Wofteam bedava çarlar listesi daha önce kullanılmış hesaplardan oluşmaktadır. Bu hesaplardan bazıları oyunun ileri seviyelerinde olabilir. Böyle bir hesaba sahip olarak siz de oyuna kuvvetli bir takımla devam edebilirsiniz.
Wofteam bedava çarlar listemiz sürekli güncellenecektir, bu nedenle sitemizi takipte kalınız.
Wolfteam bedava çarlar listesindeki hesaplardan birini alarak kullanmaya başlamanız durumunda yorumlar kısmında aldığınız hesabı belirtiniz. Böylece biz site sahiplerini ve hesap almak isteyen diğer oyun severleri bilgilendirerek olası karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Wofteam bedava çarlardan birini kullanmaya başladığınızda hesabın şifresini değiştirmeyi unutmayınız. Böylece hesabınıza sizden başkası erişemez.

Eğer sizin de kullanmadığınız Wolfteam hesabınız bulunuyorsa yorum kısmından ya da mesaj yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size iyi eğlenceler dileriz!

DUYURU: Arkadaşlar şu an için elimizde yeterli sayıda hesap kalmadı. Konu altına yorum bırakan herkese sırayla yeni hesap gönderilecektir.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. wolfteam bedava çarlar Wolfteam Bedava Çarlar için yorumda bulun

    Wolfteam Bedava Çarlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Wolfteam Bedava Çarlar için ilk yorumu yapabilirsin.