Ücretsiz İlan Yayınlama Sitesi: İlandesk

Son yıllarda internet üzerinden alışveriş yapmak popüler hale gelmiştir. İnternet bilgisayar başından kalkmadan kolaylıkla ürün alabilmeyi sağlarken taşıma derdini de ortadan kaldırmıştır. İnternet üzerinden birbirinden farklı kategorilerde yüz binlerce ürün satılmaktadır. Siz de internet üzerinden bir şeyler satmak isterseniz İlandesk’i kullanabilirsiniz. İlandesk üzerinden vereceğiniz ilanlar için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Siteye üye olarak istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizle siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan “ücretsiz ilan ver” düğmesine tıklayarak ilan verebilirsiniz. İlanınızı oluştururken site kurallarına uymaya dikkat ediniz. Kopya içeriklerden kaçınınız. Kopya içerikler paylaşmayı alışkanlık haline getirmeniz durumunda üyeliğiniz silinecektir. Site kuralları kullanıcıların siteden en iyi şekilde yararlanması için oluşturulmuştur. Bu nedenle kurallara uyulması gerekmektedir. İlanlarınızda siyasi, küfür, terör örgütü leyhine paylaşımlar yapmaktan kaçının. Site içi huzurun sağlanması için bu tarz paylaşımların yapılması yasaktır.

İlanınızın içeriği ile uyumlu, kaliteli görseller kullanmanız gerekir. Bu sayede ilanınız kullanıcıların dikkatini çekecektir. Vermek istediğiniz hizmeti ya da satmak istediğiniz ürünle ilgili bilgileri açık ve anlaşılır bir şekilde anlatmalısınız. Alıcıları yanıltmamak adına üründe herhangi bir kusur varsa bunu belirtmelisiniz. Böylece satın alma işleminden sonra herhangi bir şikayetle karşılaşmazsınız.

Profilinizle alıcılara güven vermeniz önemlidir. Kullanıcı yorumları bu aşamada önemlidir. Olumlu yorumlar diğer kulllanıcıların da sizden ürün almasını sağlayacaktır. İlandesk üzerinden ücretsiz ilan vererek binlerce ilana ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yaparak hangi ürünü nerede aradığınızı yazabilirsiniz. Böylece size en yakın noktadaki ilanlara göz atabilir, satıcı ile birebir görüşebilirsiniz. İnternet üzerinden herkesin kolayca ilan verebilmesi dolandırıcılık yapanları çoğaltmıştır. Bu nedenle satıcı ile birebir görüşmeniz daha güvenilirdir. Dolandırılmamanız için uzak yerlerden alışveriş yapmaktan kaçının ve para yollamayın. Western Union, MoneyGram gibi uluslararası ödeme sistemleri ile para göndermeyiniz. Yutdışından ürün göndereceğini söyleyen kişilerden alışveriş yapmayınız.

Satmak istediğiniz herhangi bir ürün için çek talebinde bulunan kişilerden çek kabul etmeyiniz. Alışveriş yaptığınız kişinin kişisel bilgilerini kaydediniz. Telefon konuşmaları ve mesajlaşmalarınızı mutlaka saklayınız. Herhangi bir şüpheli durumda site yetkilileri ile iletişime geçiniz.

İlandesk üzerinden https://www.ilandesk.com/ adresi ile ilan verebilirsiniz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ücretsiz İlan Ücretsiz İlan Yayınlama Sitesi: İlandesk için yorumda bulun

    Ücretsiz İlan Yayınlama Sitesi: İlandesk için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ücretsiz İlan Yayınlama Sitesi: İlandesk için ilk yorumu yapabilirsin.