Ter Kokusunu Gideren Doğal Formül

Yaz mevsiminin hem kadınlar için hem de erkekler için en büyük problemlerinden biri ter ve ter kokusudur. Terlemek aslında bir problem değil. Aksine terleme olayı insan sağlığı için oldukça önemlidir. Fakat terleme olayının akabinde oluşan ter kokusu oldukça büyük bir problemdir. Oluşan bu problemin önüne geçebilmek aslında pek bilinmese de oldukça kolaydır. Ter kokusunu gideren doğal formül sayesinde ter kokusundan çok basit bir yöntemle kurtulabilirsiniz.

Elma Sirkesi ve Limon

Elma sirkesi ve limonun faydaları saymakla bitmez. Ter kokusunu önleyen doğal formül için de elma sirkesi ve limondan faydalanacağız. Her mutfakta çok rahat bir şekilde bulunan elma sirkesi ve limon sayesinde artık sizi rahatsız eden ter kokusuna dur diyebileceksiniz.

Bir pamuğa birkaç damla limon ve elma sirkesini damlatarak koltuk altınıza sürün. Bazı insanlar koltukaltında oluşan kararmalardan şikayetçi olabiliyorlar. Limon damlaları sayesinde koltuk altınızda oluşan sararmalara da son verebilirsiniz. Çünkü limon koltukaltınızın renginin açılmasını sağlayacaktır. Bu şekilde hem ter kokusundan kurtulmuş olacaksınız hem de oluşan sararmalara son vermiş olacaksınız. Verdiğimiz bu ipucu sizi yaklaşık 8 saat kadar ter kokusundan koruyacaktır.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ter kokusunu gideren doğal formül Ter Kokusunu Gideren Doğal Formül için yorumda bulun

    Ter Kokusunu Gideren Doğal Formül için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ter Kokusunu Gideren Doğal Formül için ilk yorumu yapabilirsin.