Stardoll Bedava Çarlar 2019

Stardoll %90 oranında kullanıcının beğeni ile oynadığı bir oyundur. Moda, arkadaşlık, dekorasyon ve tasarım seven kızları buluşturan online oyunlardan biridir. Bu yazımızda sizlere stardoll bedava çarlar listesi vereceğiz. Bu sayede siz de stardoll bedava hesaplardan birine sahip olabilirsiniz.

Stardoll Nasıl Bir Oyundur?

Stardoll kâğıt bebek giydirerek oynayabileceğiniz bir oyundur. Bu oyunda temel amaç; oyunu oynayan kızların kendilerini özgün bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olmaktır. Bu oyunda alışveriş yaparak stil sahibi olabilir, evinizin tüm iç dekorlarını istediğiniz gibi düzenleyebilir, farklı mekanlara giderek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kullanıcılar bu oyuna The Sims’e benzetseler de online olması, insanlarla konuşulması, iyi bilgisayar grafikleri gerektirmemesi gibi özellikleriyle daha farklı bir oyundur.

Stardoll Nasıl Oynanır?

Stardoll’u bilgisayarınız ya da tabletinizden herhangi bir indirme işlemine gerek duymadan online olarak oynayabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuz için stardoll uygulamasını indirerek de istediğiniz yerde istediğiniz zaman Stardoll oynayabilirsiniz. Stardoll’a üye olmak ücretsizdir. Oyuna üye olduktan sonra kendi stardoll bebeğinizi oluşturabilir ya da çok sayıda bebek barındıran koleksiyondan hazır bir bebek seçebilirsiniz. Başlangıçta tüm üyelere başlama ödülü olarak starcoins ve oyunda kullanacakları bebekleri yani Stardolları verilir. Oyunu oynadıkça farklı stardollar oluşturarak, albüme kaydedebilirsiniz. İstediğiniz zaman farklı bir stardoll ile oyunu oynanamaya devam edebilirsiniz. Bebeğinizi oluştururken dudak renginden kıyafetlerine kadar tüm detaylarını istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Stardollunuz için daha fazla kıyafet almak isterseniz mağazadan starcoinslerinizle satın alabilirsiniz. Stardoll bebeğinizi alışverişe çıkarabilir, süsleyebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin evinin iç dekorunu istediğiniz gibi düzenleyebilir; para kazandıkça yeni dekorlar satın alabilirsiniz. Stardoll içerisinde farklı mekanlarda etkinliklere katıldıkça yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Stardoll ’da starcoins adlı para birimi kullanılır. Oyun içerisinde yaptığınız aktivitelerden ücretsiz starcoins kazanabilirsiniz.

Stardoll Bedava Çarlar

-Stardoll bedava çarlar listesindeki hesaplar farklı kişilerden alınmış hesaplardır. Bu liste sürekli güncellenecektir.

-Stardoll bedava çarlar içerisinde oyunda ileri seviyelerde olan kişiler de vardır. Bu hesaplardan aldığınızda daha çok saç modeli, kıyafet, aksesuar ve ev eşyası seçeneğine sahip olursunuz.

-Stardoll bedava çarlar listesinden aldığınız hesap içerisinde para olabilir; bu parayla mağazadan bebeğiniz için yeni kıyafetler, takılar ve ev eşyaları alabilirsiniz.

-Sitemizde bulunan stardoll bedava hesaplardan birini aldığınızda şifresini değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

-Lütfen listedeki hesaplardan birini alıp kullanmaya başladığınızda olası karışıklıkları önlemek amacıyla yorumlar kısmında bunu belirtiniz. Bu sayede yeni gelen arkadaşlar hangi oyunları alabileceklerini görmüş olurlar.

Hatırlatmakta fayda var: Stardoll bedava çarlardan birini aldığınızda şifrenizi değiştirseniz bile hesabın gerçek sahibi oyuna giriş yapabilir. Bu nedenle oyuna kendiniz bir hesap oluşturarak girmenizi tavsiye ederiz.

-Elinizde bulunan Stardoll bedava çarları yorum kısmında ya da mesajla bizimle paylaşarak oyunu oynamak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ardacan dedi ki:

    Bana verin nolur hesabım çalındı cok ıhtıyacım var