Son Teknoloji Cihazlar ile Şişli Su kaçağı Servisi

Yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların başında hiç kuşkusuz su tesisatı sorunları yer almaktadır. 

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların bazıları yaptığınız bilinçsizce işlemlerden dolayı ortaya çıkarken, elde olmayan nedenlerden ötürü gün yüzüne çıkan sorunlarda mevcuttur. Elde olmayan nedenlerle meydana gelen sorunların başında hiç kuşkusuz su kaçağı sorunu  yer almaktadır. 

Daha önceden de herkesin başından geçmiş olan bu problem özellikle ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmiştir. Gözle görünmeyen su borularının zaman içerisinde belirli tahribatlara uğraması sonucu oluşan su sızıntıları ile ortaya çıkan bu sorun, yapınızda ciddi sorunlara neden olmaktadır. 

Bu nedenle bu problem ile karşılaşır karşılaşmaz, alanında uzman ve ciddi referans sahibi kişilerden yardım alarak sorunu ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Su kaçağı bulma işlemi uzmanlık gerektiren bir hizmet olduğundan tek başınıza başa çıkamazsınız. 

Uzman ekibimiz ile Şişli su kaçağı bulma ve tamir yapma hizmeti sunan firmamız, en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırır. 

Sizlere bir telefon kadar yakın olan Şişli kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmetisağlayan firmamız, bilim insanları tarafından su tesisatı sektörü için özel olarak üretilen cihazı kullanmakta ve bu cihaz sayesinde en zorlu sorunları bile kısa süre içerisinde tespit etmektedir. 

Akustik dinleme diye adlandırılan ve su sesine karşı duyarlı olan bu cihaz ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de komşularınıza rahatsızlık vermez. Kısa süre içerisinde patlayan su borusunu noktasal olarak tespit eden ustalarımız, tamir işlemini de bir veya iki seramiğin altında gerçekleştirmektedir. 

Su kaçağı nedir? 

Eskiyen ya da tahribata uğrayan Su borularından sızan sular, kısa süre içerisinde beton aralarından ya da fayans diplerinden sızarak gün yüzüne çıkmaktadır. 

Erken müdahale edilmesi gereken bu problem ile tek başınıza mücadele edemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarından yardım almanız gerekmektedir. Şişli su tesisatçı şubemiz sizlerin hizmetindedir.  

Su kaçağı nerelerde görülmektedir? 

Eski, yeni, evi işyeri, okul hastane, otel, AVM dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen sorun ağırlıklı olarak eski yapıların banyolarında meydana gelmektedir. Ersoylar Tesisat duruma  aynı gün içerisinde müdahale etmektedir.  

Suyun yoğun olarak kullanıldığı yerlerde meydana gelen su kaçağı günlük hayatınızı da olumsuz yönde etkilemektedir. 

Yeni yapılarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğim bu soruna neden olmaktadır. 

Su kaçağı belirtileri nelerdir? 

Daha çok bu sorunu alt katınızda oturan komşunuzun size gelip evden su akıtıyor demesiyle anlarsınız ancak o zaman iş işten geçmiş olur. 

Eskiden teknolojik cihazların yetersiz olmasından dolayı rastgele yapılan kırma dökme işlemi sonucunda çoğu kez sağlam olan su boruları da kırılır ve daha tespit aşamasındayken bile binlerce TL masrafa girerdiniz. Rastgele kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, kırılan yerlerin yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar günlerce süreceğinden bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir. 

Ersoylar su tesisatçı firmamız, Gaziosmanpaşa’nın Fevziçakmak, Küçükköy ve Yıldıztabya gibi semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır.  

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, noktasal olarak tespit edilen yerde bir veya iki fayansı kırarak arızalı olan su borusunu değiştirir. 

Aynı gün servis olanağı sunan firmamız, yaptığı bütün işlemler için sizler % 100 garanti vermektedir. 

Kaynak: https://www.ersoylartesisat.com/sisli-su-kacagi-bulma 

 

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Teknoloji Cihazlar ile Şişli Su kaçağı Servisi için yorumda bulun

    Son Teknoloji Cihazlar ile Şişli Su kaçağı Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Teknoloji Cihazlar ile Şişli Su kaçağı Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.