Sokağa Çıkma Yasağında Veterinerler Açık Mı?

Türkiye’de bu akşam saatlerde ilan edildiği üzere 11 Nisan 2020 saat 00:00’dan itibaren  30 Büyükşehir ve Zongıldak’ta sokağa çıkmaya yasağı geldi. Sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından bakkal, fırın, market gibi birçok alanda yoğunluk oluşmaya başladı, halk adeta sokaklara döküldü. Sokağa çıkma yasağı boyunca haftasonu kimse dışarı çıkamayacak, peki acil durumlar için açık kalacak yerler neresi? Veterinerler sokağa çıkma yasağını kapsıyor mu? Bu yazımızda bunları anlatmaya çalışacağız?

Sokağa Çıkma Yasağı Veterinerleri Kapsıyor mu?

Edindiğimiz bilgilere göre veterinerler sokağa çıkma yasağı boyunca kapalı kalmayacak, belirli bölgelerde belirlenen veterinerler hizmet vermeye devam edecek. Bu da hayvan dostlarımız için güzel bir gelişme. Eğer dostlarınız hastalanırsa veterinerleri arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çok zor durumda kalmadıkça sokağa çıkmanızı tavsiye etmiyoruz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sokağa Çıkma Yasağında Veterinerler Açık Mı? için yorumda bulun

    Sokağa Çıkma Yasağında Veterinerler Açık Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sokağa Çıkma Yasağında Veterinerler Açık Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.