Sokağa Çıkma Yasağında Bakkallar Açık Mı?

Türkiye’de Coronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle 11 Nisan saat 00.00‘dan itibaren 30 büyük ilde ve Zonguldak’ta 48 saatlik sokağa çıkma yasağı geldi.  Bu karara göre 10.04.2020 tarihi saat 24:00’den 12.04.2020 tarihi saat 24:00 arasında sokağa çıkmak yasak olacak. Bu durumun açıklanmasından sonra birçok ilde halk sokaklara dökülerek market ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. Bu da birçok ilde kaos ortamı oluşmasına neden oldu, insanlar haftasonu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marketlere, bakkallara ve fırınlara akın etmeye başladılar.

11 Nisan 2020 Cumartesi Bakkallar Açık Olacak Mı?

Sokağa çıkma yasağında bakkalların açık olup olmayacağı birçok kişi tarafından merak ediliyor, sokağa çıkma yasağı gelen illerde tüm marketler ve bakkallar kapalı olacak fakat mahalle aralarındaki bakkalların bu yasağı dinlemeyeceğini düşünerek açık olacağını düşünüyoruz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sokağa Çıkma Yasağında Bakkallar Açık Mı? için yorumda bulun

    Sokağa Çıkma Yasağında Bakkallar Açık Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sokağa Çıkma Yasağında Bakkallar Açık Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.