Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin!

reklam alanı

Son yıllarda bankacılık alanında oldukça güzel gelişmeler meydana geldi. Şubesiz, masrafsız ve sanal banka olarak tabir edilen bu bankalar sayesinde müşteriler birçok masraftan kurtulmuş oluyor. Bunların en güzel örneklerinden biri de hiç şüphesiz Kuveyt Türk Bankası’nın piyasaya sürdüğü senin bankan adlı uygulamasıdır.

Senin Bankan üyeleri artık ayda üç defa tüm banka ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para çekebiliyorlar. Sizde takdir edersiniz ki ortak banka ATM’lerinden para çekmek ücretli ve bu ücret para miktarına göre de artabiliyordu.

Kampanya 3 Ocak ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu süre zarfında eğer sizde bir senin bankan üyesiyseniz ayda üç defa olmak üzere tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebilirsiniz. Kampanya kapsamında para çekim üst limit 3000 TL olarak belirlenmiştir. 3 Ocak ve 31 Aralık 2018 süre zarfında ayda üç defa yapacağınız para çekimlerinde ATM ücretleri banka tarafından karşılanacağını belirtmek isteriz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. senin bankan kampanya Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin! için yorumda bulun

    Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Senin Bankan ile Tüm Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekin! için ilk yorumu yapabilirsin.