Sanalika Bedava Çarlar 2019

Sanalika gerçek hayatta yaptığınız aktiviteleri dijital ortamda yaparak oynayabileceğiniz bir oyundur. Sanalika çerisinde bulunan parklarda, caddelerde dolaşabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni arkadaşlarınızla oyun içi aktiviteler katılarak arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Pek çok kullanıcı Sanalika’yı The Sims oyununa benzetmiştir. Sanalika oynamaya en baştan başlamak istemiyorsanız ya da içerisinde para bulunan hesaplardan birini kullanmak isterseniz Sanalika bedava çarlar listemizdeki hesaplardan birini alabilirsiniz. Sanalika hesabınızda paranızın olması karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilmenize ve istediğiniz kadar aktiviteye katılmanıza yardımcı olur. Dilerseniz kafelerde takılabilir, bowling salonunda arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sanalika Oyun Tanıtımı

Sanalika tamamen kendinize özgü bir dünya oluşturarak istediğiniz gibi yaşamanıza olanak sağlayan çok büyük bir sosyal ağdır. İçerisinde bulunan alışveriş merkezi, sinema, spor salonu ve benzeri alanlarda etkinliklere katılarak diğer Sanalika oyuncularıyla sosyalleşebilirsiniz.

Sanalika oynamaya sizi en iyi yansıtan karakteri oluşturarak başlayabilirsiniz. Karakterinize vereceğiniz isim sizi yansıtacağı için önemlidir. Ayrıca daha sonra karakterinizin ismini değiştirmeniz mümkün değildir, bu nedenle Sanalika isminizi seçerken iyice düşünmelisiniz. Karakterinizin ten rengi, saç rengi ve şekli, göz rengi, giydiği kıyafetler gibi tüm ince detaylarını isteğinize göre seçebilirsiniz.

Sanalika içerisinde tek başına oynayabileceğiniz oyunların yanı sıra çok kişiyle oynayabileceğiniz okey, tavla gibi oyunlar da bulunur. Oyundan edindiğiniz arkadaşlarınızla bu oyunları oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Vib üyelerden biriyseniz cep telefonu kullanarak arkadaşlarınız çevrim içi olmasalar bile onlara mesaj atabilirsiniz.

Sanalika ’da sanil adında bir para birimi kullanılır. Karakterinize yeni kıyafetler almak, dış görünüşünü değiştirmek ve yiyecek almak istediğinizde sanillerden kullanarak alabilirsiniz. Gerçek para kullanarak hesabınıza sanil yükleyebilir ya da oyun içerisindeki görevlerle de sanil kazanabilirsiniz.

Sanalika oynayabilmeniz için bilgisayarınızın çok iyi oyun grafiklerine ya rami olmasına ihtiyacınız yoktur. Herhangi bir internet tarayıcısı kullanılan bilgisayara oyunu indirerek oynayabilirsiniz.

Sanalika bedava çarlardan birini alarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Daha sonra yaşınızı girerek gerçek yapılardan izler taşıyan sanal dünyaya giriş yapabilirsiniz. Sizden önce oyunu oynamış kişi arkadaşlar edinmiş olabilir, bu arkadaşlara oyun hakkında bilmediklerinizi sorabilirsiniz.

Sanalika Bedava Çarlar

Sanalika bedava çarlar daha önce oyunu oynamış kişilerden oluşur. Bazı hesaplar içerisinde kullanılabilir para bulunabilir. Bu sayede karakteriniz için daha fazla ürün satın alabilir ayrıca daha fazla aktiviteye dahil olabilirsiniz.

Sanalika bedava çarlar yardımıyla oyuna kaydolmak için uğraşmadan, karakter üzerinde yenilemeler yaparak kolayca oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sanalika bedava çarlardan birini alarak oyun içerisinde yeni mekanlara gidebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Sanalika bedava çarlar içerisinden bir hesap aldığınızda şifresini değiştirerek hesabı kullanmaya devam edebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmediğiniz taktirde başkası haberiniz olmadan hesabınıza girebilir.

Alıp kullanmadığınız Sanalika bedava hesaplarınızı bizimle paylaşabilir; oyuna girmek için hesap arayan oyun severlere yardımcı olabilirsiniz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. sanalika bedava çarlar Sanalika Bedava Çarlar 2019 için yorumda bulun

    Sanalika Bedava Çarlar 2019 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sanalika Bedava Çarlar 2019 için ilk yorumu yapabilirsin.