Priv Hesap İsimleri

İnstagram’ın giderek yaygınlaşması akabinde platform da kendisini sürekli olarak güncellemektedir. Son zamanlarda ortaya çıkardığı yeniliklerin bir tanesi de priv hesaptır. Priv hesap, çoklu kullanım için oluşturulmuş ve birden fazla kişi tarafından yönetilen hesaplara verilen isimdir. Priv isimleri oluşturmadan önce bir takım araştırmalar yapmak ve kullanıcılara hoş gelecek bir isim seçmek oldukça önemlidir.

İnstagram günümüzde en önemli sosyal platform araçlarından bir tanesidir. Bu bağlamda buradaki yeniliklere adapte olmak ve her yenilik ile tanışmak sizlere büyük avantaj sağlar. Kimi zaman para dahi kazanılabilen bu platformlarda son çıkan yenilik olan priv isim ise şu şekillerde oluşturulabilir.

  • Daha önce kullanılan sayfaların isimlerinden yola çıkılarak ortak bir isim bulunabilir.
  • Oluşturduğunuz hesabın bir sembolü varsa eğer o sembol vasıtası ile yeni bir isim oluşturulabilir.
  • Evli çiftler arasında bir hesap oluşturuyorsanız eğer o zamanda tanışma yılı, evlilik yıl dönümü vb isimleri oluşturabilirsiniz.

Bu şekilde oluşturulan sayfa isimleri ile birlikte insanlara ne için kurulduğunuzu ve nasıl bir sayfa olduğunuz konusunda ipucu verebilirsiniz. Böylelikle hedef kitlenize daha kolay ulaşır, bolca etkileşim alırsınız.

Daha önce alınmamış priv hesap isimleri ile ilgili olarak sizlere birkaç isim önerimiz olacaktır. Bunlar; tam zamanı, hayat lüks, nemesis, kareli gömlek, kirpik uçları, dipsiz kuyu, bilgi küpü, çukurdayım gibi akılda kalıcı isimler halen alınmamıştır.

İnstagramda etkileşim oranınız ne kadar fazla ise o kadar yüksek sayıda takipçi çekebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi de düzgün bir isim seçmekten geçer. İsminiz ne kadar kolay akla gelir ve sayfa amacınızı ne kadar iyi yansıtırsa o kadar çok kişi tarafından takip edilirsiniz. Böylelikle büyük sayfalardan reklam teklifleri alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adları sizin ve hedef kitleniz için son derece önemlidir. O nedenle kimse tarafından alınmayan ve akılda kalıcı isimleri bularak, çok daha hızlı bir büyüme sağlayacağınızın farkına varabilirsiniz. Herkesin elinde bir telefon ile dolaştığı bu günlerde sizde bu yol ile geçiminizi dahi sağlayabilirsiniz. https://bilgiseyrim.com/ adresine ulaşarak daha fazla hesap ismi tavsiyesi alabilirsiniz.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Priv Hesap İsimleri için yorumda bulun

    Priv Hesap İsimleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Priv Hesap İsimleri için ilk yorumu yapabilirsin.