Kuveyt Türk Kredi Kartı Nasıl Alınır?

reklam alanı

Son zamanlarda müthiş bir ivme göstererek bankacılık anlayışını değiştiren ve daha da samimi hale gelen Türkiye’nin katılım bankalarından bir tanesi Kuveyt Türk, bu değişimini yeni müşterileri ile süslemeye çalışıyor ve son zamanlarda müşteri portföyüne yeni bireyler eklemek için, yeni ürünler servis ediyor. Özellikle bankacılık ürünleri pek az olan ve bu sebepten pek de tercih edilmeyen Kuveyt Türk’ün bu düzeydeki bir bankaya göre, yavan bir tat vermesi oldukça eleştiriliyordu. Son zamanlarda yakaladığı ivme ile, bu durumu aştığı ve yeni anlayışı ile daha da iyi bir hale geleceği, kesin. Bugün, sizlerle Kuveyt Türk’ün kredi kartları hakkında konuşacak ve bu kredi kartı ürünlerini nasıl alabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartı

Sale Plus kredi kartı ürünü, Kuveyt Türk’ün yeni bir ürünü değil ancak henüz duyurulan ve henüz tanıtımı doğru düzgün yapılan bir ürün diyebiliriz. Alacağınız ürünlerden ve yapacağınız alışverişlerden sizlere altın kazandıran bir hizmet olarak Sale Plus kart, oldukça fazla tercih ediliyor. Platin, Gold ve Klasik olarak üç sınıfta verilebilen bu kartın başvurusu için herhangi bir Kuveyt Türk şubesine gidebilir yahut kolay bir biçimde internet üzerinden Kuveyt Türk kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, bu kartta herhangi bir yıllık masraf bulunmadığını ve koşulsuz, şartsız ve masrafsız alışveriş yapabileceğinizi de belirtelim.

İhtiyaç Kart

İhtiyaç Kart, Kuveyt Türk Kredi kartları arasında belki de en ilginç kartlardan bir tanesi. Verdiği hizmet ile sadece iki ay kullanım ömrü bulunan bu kart, sloganından kendisini belli ediyor: “İhtiyaç sonunda kırınız”. İhtiyaç sonrasında kullanım süresi dolan ve ihtiyaçlarınızı olabildiğince karşıladıktan sonra kullanım dışı kalan Kuveyt Türk ihtiyaç kartını dilediğiniz Kuveyt Türk şubesinden başvuru yaparak alabilir ve evlilik, nişan, düğün masrafları gibi masraflarınızı bu kart ile kolay bir şekilde yaptıktan sonra kartı kırıp atabilir, sonrasında ödemelere başlayabilirsiniz. Türkiye’de ilk kez böyle bir formatta sunulan kredi kartına sahip olmak bu kadar basit.

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kuveyt türk kredi kartı nasıl alınır Kuveyt Türk Kredi Kartı Nasıl Alınır? için yorumda bulun

    Kuveyt Türk Kredi Kartı Nasıl Alınır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kuveyt Türk Kredi Kartı Nasıl Alınır? için ilk yorumu yapabilirsin.