Insagram Hizmetleri Güvenilir Mi?

Instagram fotoğraf ve video paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden canlı yayın yapabilir, hikaye atabilir, hikayenizi profilinize sabitleyebilirsiniz. Sürekli güncellenen uygulamalardan olan instagram artık hikâyelerinizi istediğiniz kişilerle paylaşmanıza da olanak sağlamaktadır. Böylece yakın çevrenizle hikayeler paylaşabilirsiniz. Instagramda şimdilik video paylaşma sınırı 1 dakika olsa da, instagram içerisinden igtvden daha uzun videolar paylaşmanız mümkündür. Günümüzde instagram üzerinden reklam alan çok takipçili bir sürü sayfa bulunmaktadır.  Bu sayede bu sayfaların sahipleri para kazanmaktadır. Ayrıca instagram üzerinden ürün satarak ya da kendi reklamınızı yaparak da para kazanabilirsiniz. Bugünlerde instagram üzerinden insanlara ulaşarak diyet, spor, psikoloji ve benzeri alanlarda insanlara koçluk yapan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Siz de hemen bir instagram hesabı açabilirsiniz. Bunun için bir mail adresine ya da telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Bilgilerinizi girdikten sonra instagram sizden bir kullanıcı adı belirlemenizi ister. Bu aşamada insanların aklında kalacak, kolay telaffuz edilir bir kullanıcı adı belirlemelisiniz. Eğer işinizle ilgili paylaşımlar yapacaksanız gerçek isminiz ve soy isminizle bir hesap adı almanız güvenirliliğinizi artıracaktır. 

Instagramda takipçi sayınızı artırmak için pek çok yol bulunmaktadır. Öncelikle hesabınızın gizli olmadığından emin olunuz. Gizli hesaptaki gönderileri sadece takipçileriniz görebilir, keşfete düşmezsiniz. Ancak takipçi sayısını artırmak için gönderilerinizin keşfete düşmesi önemlidir. Bunun için gönderilerinizin kalitesi de önemlidir. Kaliteli ve ilgi çekici gönderileriniz keşfete çıktığında yeni takipçiler kazanabilirsiniz. Profilinizi takip eden kullanıcılar gönderilerinize yorum yaptığında onlara mutlaka cevap veriniz. Böylece takipçileriniz onlarla ilgilendiğinizi ve herhangi bir soruları olduğunda size danışabileceklerini bilsinler. 

Ayrıca sayfanız için internet üzerinden hizmet veren instagramarket gibi sitelerden paketler satın alabilirsiniz. Instagram markette sayfanız için; takipçi, oto-beğeni ve oto-görüntüleme gibi hizmetler bulunmaktadır. Bu işlemler instagram sayfanıza zarar vermez, aksine sayfanızı yükselterek organik geri dönüşler almanıza yardımcı olur. Organik geri dönüşler sayfanıza gerçek kullanıcıların gelmesi demektir. Bu kişiler arasında sayfanız beğenilirse, takipçi sayınız hızla artacaktır. Profiliniz için satın alabileceğiniz yardımcı hizmetlere ve paket içeriklerine https://instagramarket.net adresinden göz atabilirsiniz.   

 

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Insagram Hizmetleri Güvenilir Mi? için yorumda bulun

    Insagram Hizmetleri Güvenilir Mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Insagram Hizmetleri Güvenilir Mi? için ilk yorumu yapabilirsin.