İngiltere Turist Vizesi

İngiltere’ye ya da herhangi bir Birleşik Krallık ülkesine gidecek ve turistik seyahatler içerisinde bulunacak olan kişilerin turist vizelerine başvurmaları gerekmektedir. Tek bir seferlik olan bu seyahatlerin maksimum 6 ay süreli olması konusunda da durulacaktır. Aynı zamanda da herhangi bir iş içerisinde bulunarak; kazanç güdüsü içerisinde hareket etmemeleri de beyan ediliyor. Tamamen gezme ve kültürel değerleri tanımaya dayalı olan bu vize seçeneği maksimum 2 yıla kadar uzatılabiliyor. Böylelikle o coğrafyada bulunan herhangi bir noktaya gidilebilmesi durumu da söz konusu olabiliyor. Turist ya da ziyaretçi vizesi seçenekleri kendi içerisinde de farklı dallara ayrılabiliyor. Öğrenci, çalışan, emekli ya da ev hanımı türlerinde farklı biçimlerde kullanıma açık halde yer alıyor.

Turist vizesi alacak olan kişilerin yapacakları ödemeler de kalacakları süreyle ilişkili olarak kendini gösterebiliyor. Başvuru formunda en az 6 ay süreyle vize alınacağına dair bir seçenek yer almakla beraber, bu konuda ne kadarlık bir ödemenin yapılacağı da ifade ediliyor. Turist vizesine başvuru yapma konusunda da diğer vizelerde olduğu gibi benzer bir işleyiş içerisine tabi olmak gerekebiliyor. İlk olarak online başvuru sürecini tamamlamak ve sonrasında da randevu almak gerekebiliyor. Randevu sürecine kadar vize işlemleri esnasında gereken tüm evrakların tamamlanması ile ödemelerin gerçekleştirilmesi sürecinin aktif olarak hayata geçirilmesi gerektiği de ifade edilebilen bir durum olarak görülüyor.

Eğer turist vizesi almak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlarda son derece dikkatli olmalısınız. Bu nedenle uzman kişiler tarafından danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ederiz. CSS müşavirlik ile çalışarak ingiltere vizesi alımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Site adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz;

Site adresi: http://cssmusavirlik.com/

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İngiltere Turist Vizesi için yorumda bulun

    İngiltere Turist Vizesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İngiltere Turist Vizesi için ilk yorumu yapabilirsin.