İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi

reklam alanı

İngiltere Şirket İçi transfer vizesi, çalışanın bir şirketin Türkiye’deki ofisinden İngiltere’deki ofisine geçebilmesi için alması gereken İngiltere çalışma vizesi türüdür. Bu vizeyi alabilmek için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. Örneğin:

İngiltere’de çalışacağınız şirket İngiltere ve Türkiye’de de aynı kişiye ait olmalıdır. İngiltere’de bu vize ile 6 aydan daha fazla çalışamazsınız. Çalışacağınız şirketteki hisseniz % 10’u geçemez. Devletten bir sosyal yardım talebinde bulunamazsınız.  Bu vizeye başvurabilmeniz için size yapılan testten en az 50 puan almanız gerekmektedir.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurusu yapmak için ilk önce İnternet’teki formu eksizsiz doldurmalı ve İngiliz Konsolosluğu’nun başvuru merkezinden randevu almalısınız. Sonrasında evraklarınızı kusursuz hazırlamalısınız çünkü vize memurları en ufak bir hatada başvurunun reddine karar verirler. Bu süreçte uzmanlarımıza danışıp profesyonel destek almak sizin için oldukça yararlı olacaktır. Başvurunun olumlu ya da olumsuz sonucu 15-21 iş günü içerisinde belli olmaktadır. Vizeye başvurma yoğunluğuna göre açıklanma süresi değişir. Süreci hızlandırmak isterseniz ek ücret ödeyerek vize başvurunuzun sonucuna çabucak ulaşabilirsiniz. Vize başvurunuzun ret edilmedi durumunda ret kararına itiraz talebinde bulunup dosyanızın gözden geçirilmesini hakkınız da vardır. Ayrıca vizenin alımı durumunda İngiltere’deki ilk haftanız dolmadan polis kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Vizenin alımı durumunda bireyin eşi ve çocukları da vize almaya hak kazanırlar. Bu vize türünde de eğitim almaya izin vardır.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi hakkında daha fazla bilgi için: http://ingilterecalismavizesi.com/

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi için yorumda bulun

    İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi için ilk yorumu yapabilirsin.