Clash Royale Bedava Çarlar

Bu yazımızda sizlerle Clash Royale bedava çarlar listesi paylaşacağız. Clash Royale android ve ios cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir oyundur. Yüksek sistem gereksinimleri gerektirmediği için sorunsuz olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Siz de Clash Royale bedava çarlar listesindeki hesaplardan biri ile oyuna kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Clash Royale Nasıl Bir Oyundur?

Clash Royale, Clash of Clans’in yapımcısı Supercell tarafından 2016 yılında piyasaya sürülmüş bir oyundur.  Clash of Clans’a benzerliğiyle oyunseverler tarafından ilk çıktığı günden itibaren sevilmiştir.  Strateji türünde olan bu oyun online olarak oynanmaktadır. Çeşitli güncellemelerle de desteklenen Clash Royale’i oynamak eğlencelidir.

Günümüzde Clash Royale oynayanlar klan savaşları yapmaktadır. Bu amaçla takımlar kurulmaktadır. Klan savaşlarına katılmak için en az 10 üyeye ihtiyaç vardır. Klan savaşlarını ise sadece klan liderleri ve yardımcıları başlatabilmektedir. Savaş başladıktan sonra koleksiyon günü ve savaş gününde rakiplerinize karşı yarışırsınız.

Clash Royale Nasıl Oynanır?

Clash Royale oynamak kolaydır. Üç adet kule ile oyuna başlanır. Amaç bu kuleler yardımı ile birliğinizi koruyarak, rakip takımın kulesini yok etmektir.  1 turnuva süresi yaklaşık 3 dakikadır; eşitlik olması durumunda ise oyunculara ek süre verilir. Oyuna girildiğinde ilk önce test aşaması geçilmektedir. Daha sonra bu aşamayı tekrar kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde oluşturduğunuz destelerin başarılı olup olmayacağını bu aşamaya dönerek test edebilirsiniz. Oluşturduğunuz deste ile başarısız olduğunuzda sahip olduğunuz kupalar azalacaktır.

Kupalarınızın azalması da arena seviyenizin düşmesine neden olacaktır. Düşük bir arenada savaşmanız yeni kartlar açmanıza engel olacaktır. Bu nedenle Clash Royale oyununda stratejik düşünerek hareket etmek gerekmektedir.  Clash Royale’in en önemli para birimi altındır. Turnuva kazandıkça oyunculara sandıklar verilir. Bu sandıklardan çıkan altınlar biriktirilerek kartları yükseltmek için kullanılabilir. Kart seviyesi yükseldikçe oyundaki level de yükselmektedir. Clash Royale’deki her bir birimin hayat puanı, hücum uzaklığı, yayılma zamanı gibi özellikleri vardır. Bu özellikler level atladıkça geliştirilebilir.  Clash Royale oyunu içerisinde Tv Royale kısmı bulunmaktadır. Bu kısımdan oynanan kapışmaları izleyebilir, strateji geliştirebilir, hangi kartın nasıl kullanılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Clash Royale Bedava Çarlar 

Sitemizde paylaşılan Clash Royale Bedava Çarlar listesi daha önce bu oyunu oynamış kişilerin hesaplarından oluşmaktadır. Bu liste zamanla güncellenecektir, bu nedenle sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.  Clash Royale bedava çarlar listesindeki hesaplar içerisinde birikmiş altınlar olabilir. Bu sayede oyuna girerek levelinizi yükseltebilir, takımınızı güçlendirebilirsiniz.  Clash Royal bedava çarlar listemizdeki herhangi bir hesabı aldığınızda yorumlar kısmına yazarak bizi ve diğer hesap almak isteyen arkadaşları bilgilendiriniz.  Clash Royal bedava çarlar listesindeki hesaplardan birini kullanmaya başladığınızda hesabınızın şifresini değiştiriniz. Böylece hesabınızı başkalarının almasının önüne geçmiş olursunuz.  Sayfamızın yorumlar kısmına yazarak ya da bize mesaj atarak elinizde bulunan Clash Royal bedava hesapları bizimle paylaşabilirsiniz.

 

rekalm alanı eklenti ad ınserter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fluttershy dedi ki:

    Abi Lütfen 1 Efsolu Hesap Verirmisin
    emrekoca700@gmail.com